Par uzņēmumu

Akciju sabiedrībaSiltumelektroprojekts (SEP)viena no lielākajām projektēšanas firmām Baltijas valstīs ar vairāk nekā 60 gadu pieredzi projektēšanā. Dibināta 1952. gadā kā valsts organizācijaTeploelektroprojekt”. Kopš 1991. gadaLatvijas valsts kompānijaSiltumelektroprojekts”. Kopš 1996. gadaprivātā akciju sabiedrībaSiltumelektroprojekts”. Uzņēmumā nodarbināti ap 200 kvalificētu darbinieku, kā arī tiek piesaistītas vairākas inženierkompānijas. SEP specializējas uz projektiem, kas ir saistīti ar siltumenerģijas un elektroenerģijas ģenerāciju un pārvadi. Uzņēmums regulāri paplašinā savu pakalpojumu klāstu industriālo objektu jomā.

Eksporta daļa: 99%;

Pārstāvniecība Krievijas Federācijā.

Adrese: AS «Siltumelektroprojekts» filiāle, 197022, Sanktpēterburga, Prof.Popova iela 37-Sh.

Pārstāvniecība Somijā.

Adrese: Siltumelektroprojekts A/S, Suomen sivuliike, Energiakuja 3 c/o Technopolis Ruoholahti 2, 00180, Helsinki.

Filiāle Turcijas Republikā.

Adrese: JSC Siltumelektroprojekts Merkezi Letonya Cumhuriyeti Antalya Merkez Şubesi, Tekelioğlu Cd. Astur Manolya Sitesi B Blok, (A14) Apt. No:90/7 Muratpaşa – Antalya, 07230.

Projektēšanas firma AS “Siltumelektroprojekts” reģistrēta Latvijas Būvkomersantu reģistrā, kā arī savā darbībā ievēro ISO standartus, par ko liecina ISO kvalitātes garantijas sertifikāts Nr. LVRIG12017 attiecībā uz projektēšanu, atbilstoši ISO 9001-2015. Bez tam firmai ir pašregulējošās organizācijas, nekomerciālās sabiedrības “Projekt” apliecība Nr. СД0117-20012010-П-99090097441 par pielaidi projektu dokumentācijas sagatavošanas darbiem, kuri ietekmē kapitālās celtniecības objektu drošību.

Mēs piedāvājam:

  • Jebkāda enerģētikas objekta projekta izstrādi, pielietojot BIM tehnoloģijas, ar ekspluatācijai gatava objekta nodošanu.
  • Industriālo objektu un enerģētikas objektu BIM projektēšanu no sagatavošanas stadijas līdz nodošanai ekspluatācijā.
  • Jebkuras sarežģītības kā civilo, tā arī augstas tehnoloģijas administratīvo objektu projektēšanu.