Akciju sabiedrība “Siltumelektroprojekts” (SEP) ir viens no lielākajiem projektēšanas uzņēmumiem Baltijas valstīs ar 70 gadu pieredzi projektēšanā.

 

Uzņēmums specializējas tvaika un elektriskās enerģijas ražošanas uzņēmumu projektēšanā, kā arī sniedz pakalpojumus enerģētikas un būvniecības projektu plānošanā, projektēšanā, inženiertehnisko risinājumu izstrādē un projektu ekonomiskās lietderības izvērtēšanā. Liela daļa no Latvijas energosistēmas uzņēmumiem ir izveidoti pēc a/s SEP izstrādātajiem projektiem. Energosistēmas objekti pastāvīgi tiek pilnveidoti gan ekonomiskās efektivitātes ziņā, gan pie1āgojamības un drošuma ziņā.

 

Mūsu uzņēmums ir sniedzis inženiertehniskos un arhitektūras pakalpojumus enerģētikas objektu izbūvei ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā, Lietuvā, Krievijā, Baltkrievijā un Ukrainā. Šo objektu kopējā jauda pārsniedz 15 000 megavatu, to skaitā ietilpst kondensācijas spēkstacijas, elektroenerģijas ražošanas un koģenerācijas stacijas, kā arī siltumapgādes katlu mājas daudzās pilsētās. Siltumapgādes sistēmu izveidošanai ir projektēti simtiem kilometru siltumtīklu cauruļvadu.

 

A/s SEP ir liela pieredze naftas un vieglo naftas produktu terminālu projektēšanā, ieskaitot uzglabāšanas rezervuāru parku izveidošanu un produktu iekraušanas— izkraušanas estakāžu uzbūvi (kopējais a/s SEP projektēto rezervuāru tilpums pārsniedz 3 000 000 m³ ).

Mūsu filiāles

Krievija

AS "Siltumelektroprojekts" filiāle, 197022, Saktpēterburga, Prof.Popova iela 37-Sh.

Tālrunis: +7 (812) 748-54-42

E-pasts: sep@sep-spb.ru

Somija

Siltumelektroprojekts A/S, Suomen sivuliike, Energiakuja 3 c/o Technopolis Ruoholahti 2, Helsinki 00180

Turcija

JSC Siltumelektroprojekts Merkezi Letonya Cumhuriyeti Antalya Merkez Şubesi, Tekelioğlu Cd. Astur Manolya Sitesi B Blok, (A14) Apt. No:90/7
Muratpaşa – Antalya 07230

Ungārija

JSC Siltumelektroprojekts Branch in Hungary,
legal address: 7030 Paks, Ipari park hrsz. 4710/60, Hungary

Projektēšanas firma AS “Siltumelektroprojekts” reģistrēta Latvijas Būvkomersantu reģistrā, kā arī savā darbībā ievēro ISO standartus, par ko liecina ISO kvalitātes garantijas sertifikāts attiecībā uz projektēšanu, atbilstoši ISO 9001-2015.

Sazinieties ar mums
This site is registered on wpml.org as a development site.